✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
5 dakika okunma süresi

Clenbuterol

Clenbuterol Satın Al, Clenbuterol, Clenbuterol Nedir?,     Clenbuterol Nedir? Clenbuterol, vücut geliştirme sporlarında ve diyetlerde genel olarak sıklık ile kullanılan ilaç normalde astım hastaları tarafından kullanılmış  ve yağ seviyesini azalttığı görülmüştür. Vücut geliştirme sporunda yağ yakıcı olarak definasyon kürlerinde kullanılmaya sıklıkla başlanmıştır. Kadın sporcular için de muazzam bir etkisi olan, çoğu kullanıcıyı memnun edip, yağlarından […]

Clenbuterol Satın Al,

Clenbuterol, Clenbuterol Nedir?,

 

 

Clenbuterol Nedir?

Clenbuterol, vücut geliştirme sporlarında ve diyetlerde genel olarak sıklık ile kullanılan ilaç normalde astım hastaları tarafından kullanılmış  ve yağ seviyesini azalttığı görülmüştür. Vücut geliştirme sporunda yağ yakıcı olarak definasyon kürlerinde kullanılmaya sıklıkla başlanmıştır. Kadın sporcular için de muazzam bir etkisi olan, çoğu kullanıcıyı memnun edip, yağlarından kurtarmıştır. Kullanımında yapılan diyetlerin ve farklı türevdeki steroidler ile kombine edilmesi alınan etkiyi daha çok arttırmaya yardımcı olmuştur. Kullanımında uygulanan diyetlerin , vücut geliştirme idmanlarının ve kardiyo idmanlarının nasıl olduğu ise alınan verimi belirlemektedir.

Clenbuterol kullanırken piramit şeklinde kullanmalı ve kullanırken de vücut üzerindeki etkilerine kullanıcı tarafından dikkat edilmelidir. Kullanırken genelde 1 tane ile başlayıp daha sonra piramit şeklinde arttırarak otuz gün kadar sonra ara verilmeli vücut bağışıklığı tarafından atıldıktan sonra tekrar kullanılmalıdır. Vücut dozajlara alıştıktan sonra sürekli olarak sizlerin de dozajı arttırmanız sağlık problemlerine yol açabileceği gibi gereksiz ilaç kullanıma sebep olacaktır. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı herhangi bir türev ilaç kullanırken aldığınız veya temin ettiğiniz yerlerle herhangi bir şekilde sağlık probleminizin olup olmadığını da belirtmeyi unutmayın. Sizin belirttiğiniz durumlara göre  kullanım şekli değişebilir veya kullanımı tavsiye edilmeyebilir. Bunun gibi durumlarda supplement yani besin yerine geçen takviye kullanımını tavsiye ediyoruz.

 

Herkes clenbuterol kullanabilir mi?

Sağlık problemi olmayan herkes kullanabilir. İlaç nabız yükselttiği gibi kan basıncını da yükseltecektir. Bu yüzden kullanımlarında kalbinize kulak vermelisiniz. Eğer nabzınız kullanımında ve idmanda çok fazla ise kalp ritminiz sizi rahatsız ediyor ise hareketsiz kalıp nabzınızın düşmesine izin verin. Bu gibi durumlar istemediğimiz sağlık problemlerini yaratabilir. Ellerde titreme görülmesi ise gayet normal bir durumdur. Böyle bir durumda telaşe kapılmanıza gerek yok. Kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Bu ilacın kullanımı, güvenliği ve yan etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Aynı zamanda steroid satın almak isterseniz bizlerle de iletişime geçebilirsiniz.

 

Kullanırken aslında tek başına kullanmak pek de doğru değildir. Doğru değildir derken şunu açıklamak istiyorum. Steroidler birbirleri ile kombine edildiğinde daha iyi çalışıp daha fazla etki ederler. Bu da demek oluyor ki ilaçları birbirleri ile kombine edip kullandığımızda alacağımız sonuç daha etkili ve başarılı olacaktır. Tek başına da etkileri mümkündür fakat adı üstünde biz anabolik ilaçların tamamına steroid adı veriyoruz. Eczanede de bulunur.

Steroidler içerisinde yağ yakıcı ilaçlar gerek kısa ester enjeksiyon ürünler yani steroidler ile kombine edilebilir veya yanına ek olarak tablet steroidler konularak birleştirilip bir kür programı oluştura bilinir.

Genelde bu tarz yağ yakıcı ürünler; yohimbine, oxandrolone, winstrol gibi tablet steroidlerdir. Bu steroidleri birbirleri ile kombine edip uygun, planlı ve programlı kullanımlarda kullanıcıların almış olduğu sonuç daha etkili olup kalıcı olmuştur.

Hem kas kütlesini arttırdığı hem de vücut yağını azalttığı gözlemlenmiştir. Ek olarak, tüketildikten sonra yaklaşık yedi güne kadar aktif bir etki ile vücutta kalır (tespit edilebilir izler daha uzun süre kalabilir). Bu özellikleri nedeniyle, genellikle bir kilo kaybı ve yağ yakıcı takviyesi olarak veya atletik performansı daha çok artırmak için kullanılır. Kilo kaybı veya performans artışı için oral yoldan steroid alan kişiler genellikle enjeksiyon steroidler veya büyüme hormonları ( Genotropin-Humatrope vb.) groftlar da kullanır.

Yan etkileri;

  1. Artan kalp hızı
  2. Hızlı nefes alma
  3. Kalp çarpıntısı
  4. Göğüs ağrısı
  5. Ellerde titreme

Bu etkileri ve benzerlerini yaşıyorsanız, uzman veya doktor ile görüşünüz. Bizden satın aldıysanız 7/24 Whatsapp destek hattından bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

 

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

 

Clenbuterol Fiyat

Tıpta olduğu kadar steroid sektöründe de bir çok kişi tarafından tercih edilen bu ilaç kullanıcılarını tatmin de ediyor. İlacın bir çok özelliği olduğu gibi anabolik steroid kür ile de uyumlu kullanılabiliyor. Kimisi tarafından istenmeyen fazla kilodan kurtulmak isterken kimisi tarafından hacim kürü yaparken kuru kütle kazanmak için kullanılıyor. İlaç fiyatları konusuna gelinince marka ve kalitesine göre fiyatı da değişiyor tabi ki.

Hakkında bilgi almak isterseniz ekibimiz gece gündüz sorularınızı yanıtlayabilir yardımcı olabilir. Her ilaç vücuda sorunsuz sentezlenecek diye bir şey olmadığı gibi bu ilaç da yan etki içermektedir. Hakkında bilgi alırken bizlere ulaşabilirsiniz sizlere soracağımız sorular ile yan etkilerinize ihtimal verebiliriz. Unutmayın ki uzman veya doktor takibi olmadan kullanmamanız gereken bir ilaçtır.

 

 

 

(SİPARİŞLERE ÜCRETSİZ BESLENME LİSTESİ VE ANTRENMAN PROGRAMI DAHİL!)

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

 

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.