✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
5 dakika okunma süresi

Definasyon Nedir?

Definasyon nedir? Definasyon, genelde bulk kürlerinden sonra veya yağ oranı ve su oranı yüksek insanların uyguladığı bir programdır. Definasyonda en önemli şeylerden birisi kardiyo ve beslenmedir. Kardiyo’nun temposu, genel olarak gün içerisinde beslenme ve kullanılan steroidlere göre de değişmektedir. Definasyon dönemi her ne kadar kalori açığı verilerek geçirilse de makrolar çok önemlidir. Çoğu insan definasyon […]

Definasyon nedir?

Definasyon, genelde bulk kürlerinden sonra veya yağ oranı ve su oranı yüksek insanların uyguladığı bir programdır. Definasyonda en önemli şeylerden birisi kardiyo ve beslenmedir. Kardiyo’nun temposu, genel olarak gün içerisinde beslenme ve kullanılan steroidlere göre de değişmektedir. Definasyon dönemi her ne kadar kalori açığı verilerek geçirilse de makrolar çok önemlidir. Çoğu insan definasyon yaparken kas kayıplarına uğrayabiliyor. Bunun en başından gelen sebepleri beslenmedeki makrolardır. Eğer beslenme programınız makrolarınıza göre yapılmamış ve düzenlenmemiş ise kas kayıpları olduğundan dolayı beklediğinizin altında bir sonuç alabilirsiniz. Definasyon nedir? Definasyon dönemlerinde kullanılan steroidler de bir o kadar iyi bir sonuca varmanız için çok önemlidir. Definasyon kürünüzü gelin beraber planlayalım.

Definasyon döneminde başlıca dikkatli olunması gereken şeyleri şöyle bir sıralarsak eğer sırası ile kardiyo, beslenme, uyku ve steroidlerdir. Burada uykumuzun da çok önemli olduğunu unutmayalım. Yeteri kadar uyuyup dinlenmediğinde kaslarımızı da dinlendirmemiş olacağız ve definasyon döneminde bu gibi faktörlerden dolayı kas kaybı yaşamak istemeyiz. Definasyon döneminde genelde enjeksiyon ve tablet steroidler kullanılır. Definasyon için kısa ester ilaçlar uygulanır. Beslenmede kalori açığı verilerek protein oranı arttırılıp kas kaybı yaşanması önlenir.

Definasyon, yağ yakım ve ödem atım kürlerinde gerçekleşir. Size uygun 4-8-12-16 haftalık definasyon kürü satın al için bize ulaşabilirsiniz.

Definasyon nedir? Definasyon döneminde hangi türev ilaçlar kullanılır? Hangi enjeksiyon steroidler ve oral steroidler kullanılır ?

Definasyon nedir? Definasyon döneminde kısa ester ilaçlar kullanılır. Genelde olmaz ise olmaz Testosterone Propionat, Clenbuterol, Trenbolone Acetat, Oxandrolone, Winstrol , Yohimbine, Efedrin ,Damla Türev (Sarms) ilaçlar kullanılır. Bu kullanılan ilaçlar arz talep ve sonuca bağlı olarak haftalık kullanımları değişebilmektedir. Bu haftalık kullanımlar genelde 8-12-16 hafta şeklinde olup güzel sonuçlar alınabilinir. Definasyon Nedir? sorularınızın yanıtlarını aşağıya kaydırarak bulabilirsiniz.

Tabi ki definasyon yaparken her şeyi steroidlerden beklememek gerekiyor. Burada az önce bahsettiğim gibi beslenme, uyku, antrenman programı, steroidlerin hepsinin ayrı ayrı kullanıma göre önemleri vardır. Definasyonda hit kardiyolar yapılmalı ve genelde bu kardiyo egzersizleri sabahları aç karına açık olanda olmalı ve idman sonu glikojen depolarımız boşaldığında rampa yukarı sabit ve hit kardiyolar olmalıdır.

Definasyon nedir? Definasyon’da yapılan kardiyo egzersizlerinin açık alanda yapılmasını istememizin en büyük nedeni açık havada oksijenin daha fazla olması ve vücuda giren oksijenin daha temiz ve fazla olması bizim yağlarımızın daha iyi yanmasına sebep olacaktır.

Genelde insanlar definasyon döneminde kardiyo yapmak istemiyorlar. Sanırım bu konuda üşengeç oluyoruz ama kardiyo sadece definasyon için değil adı da üstünde kalp sağlımız için de yapmamız gereken bir programdır. Kardiyo yaparak kalbimizi güçlendirebiliriz. Özellikle spor yapan insanların ve sosyal hayatında oturarak çalışan insanların kardiyo yapmaları gerekmektedir. Bu kardiyolar kalp sağlığımız için en önemli antrenmanlardır. Sigara kullanan insanların özellikle daha fazla kardiyo yaparak sigaranın vermiş olduğu zararı bir nebze dahi olsa atmaları gerekmektedir.

Definasyon nedir? Definasyon döneminde kullanılan steroidlerin hedefimize yönelik daha çok yardımcı olduğu bir çok bilimsel araştırmada kanıtlanmış olup günümüze kadar kullanımı yaygındır. İsteyenler için laboratuvar steroidler ve eczane steroidler vardır. En yaygın olarak bilinen definasyon döneminde kullanımı sık olan steroid clenbuterol olup yanında enjeksiyon olarak testosteron propionat vardır. Biz sonuç alırken genelde steroid’lerin kombine edilip paketler halinde kullanımında daha çok verim alındığını sizlere anlatmak isteriz. Steroidler, anabolik ilaçların hepsine verilen toplu bir isimdir.

Definasyon nedir ? Definasyon döneminde enjeksiyon ve tablet steroidlerin beraber kullanılıp kombine edilmesi alacağımız sonucun da bir o kadar verimini arttırmaktadır. Bazılarımızın enjeksiyon korkusu ve yapacak kimsesi olmadığından sadece oral steroidler de kullanabilirler. Peki bunun bir sakıncası var mı ? Tabii ki yok. Sadece oral steroid kullanarak definasyon dönemine hazırlanabilir ve yağlarınızı yakabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğal olarak çaylardan yararlanabilirsiniz.

Sizler definasyon sürecine bizlerle girdiğinizde tamamen ücretsiz şekilde beslenme ve antrenman programı hazırlayıp sizlerin bu süreçte hayat koçu olarak en iyi verimi almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bunların yanında sürekli iletişimde kalıp, hayat şeklinize göre programlarınızı hazırlıyoruz. Genel olarak sürekli iletişimde kalarak sizlerin kaygı yaşamaması için elimizden geleni yapıp sonuca ulaştığınızda, mutluluğunuzu sizlerle paylaşmak isteriz. Gerekli olan her şey irade olup beraber bu iradeyi gösterdiğimizde  alınan sonucun mükemmel olacağını gelin hep beraber görelim.

 

Kür sonu tedavi için, tedavi paketine bakabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

1
Steroid Kür Satın Al – Steroid Satın Al, Kapıda ödeme steroid satın al, ÜCRETSİZ…
1 ay önce

[…] uzun esterler kilo ve hacim kazanımında veya off sezonda kullanılırken kısa esterler ise definasyon zamanında kullanılmıştır. Bunun sebebi ise kısa ester ilaçların uzun ester ilaçlara göre […]

beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.