✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 649tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid satın al Steroid fiyatları Steroid sipariş

Steroid al

Steroid al, en iyi steroid tür ve türevlerine sahip bilgi ve satış sitesi. Tercihinizi bizden yana deneyin ve görün. Steroidevim sunar.

Steroid kaç tl

Steroid kaç tl, sorularınızı yanıtlamak üzere sizi web sitemize bekliyoruz. Zengin içeriği ile kürleriniz ve bilginiz profesyonel düzeyde olacak.

Güvenilir steroid satış

Güvenilir steroid satış, için en doğru adres burası. Gerek referanslar gerek onur hocanın ilgisi size o sıcak güveni yansıtacak.

Steroid hap fiyatları

Steroid hap fiyatları, size uygun tablet kullanımı sunar, rahat hap steroid kullanımı gerçekleştirirsiniz.

En iyi testosteron markaları

En iyi testosteron markaları, hakkında araştırma yaparken bizi görüyorsanız doğru yerin burası olduğunu da web sitemizi ziyaret ettiğinizde anlayacaksınız 2023.

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları, çoğu insan aylarca hatta yıllarca spor salonlarına gidiyor ve bu aşkını güçlendirmek üzere steroidi tercih ediyor. Sizde size uygun steroidi söyleyelim onu kullanın ve kendinize güç katın!

Steroid ilaç fiyatları

Steroid ilaç fiyatları, ucuz ve kaliteli içeriğimiz ile en iyi steroid ilaçlarını size sunuyoruz hemde uygun fiyatlarla. Bununla kalmıyor haftalarca yaptığımız kampanyalardan faydalanabilir kalitenize kalite katabilirsiniz.

fitness steroid fiyatları

fitness steroid fiyatları, spor salonlarında belki pahalı olabilir çünkü çoğunluk satış az kaliteyi doğuruyor bizim farkımız ise müşterilerimizle birebir ilgilenebiliyor ve herhangi bir sorusunda hemen yanıtlayabiliyoruz. Web sitemizden bizi ziyaret edin.

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
5 dakika okunma süresi

Eczane Kürü Satın Al

Eczane Kürü Satın Al Eczane kürü satın al, menşei yurtdışı olan ürünleri tercih etmek istemeyen kişilerin eczaneden temin ettiği kür türü. Bazı eczane kürü ilaçları bulunamayabiliyor, bunlar için biz sizlere yardımcı olacağız. Sizler için mümkün eczane kürlerini listeledik. Eczane Kürü satın al veya bilgi almak için WhatsApp hattımıza ulaşın.         PREGNLY ıu […]

Eczane Kürü Satın Al

Eczane kürü satın al, menşei yurtdışı olan ürünleri tercih etmek istemeyen kişilerin eczaneden temin ettiği kür türü. Bazı eczane kürü ilaçları bulunamayabiliyor, bunlar için biz sizlere yardımcı olacağız. Sizler için mümkün eczane kürlerini listeledik. Eczane Kürü satın al veya bilgi almak için WhatsApp hattımıza ulaşın.

 

 

 

 

PREGNLY ıu – CHORİOMON5000 ıu

Eczane kürü satın al. Pregnly 5000 ıu  – CHORİOMON5000 ıu dışarıdan suni testosteron aldığımız için vücudumuz doğal testosteron üretimini durduruyor. Bu durumda testislerimiz küçülüyor. Dışarıdan 1 MG testosteron alıyoruz ve beynimiz fazla fazla  testosteron var  deyip doğal testosteron üretimini durduruyor çünkü biz suni testosteron alıyoruz. Pregnly 5000 ıu ile östrojen salgılayarak beynimiz ben de östrojen fazla deyip tekrar doğal testosteron salgılayarak doğal dengemize dönüyoruz. Küçülen testisler zamanla kendi eski halini alacaktır. Kullanımı yapılan steroid kürlerine göre değişir. Kullanımı ve temin etmek için  WhatsApp hattından sizlere yardımcı olabilirim.

 

 

 

KLOMEN, CLOMİD, CLOMİPHENE CİTRATE

Eczane kürü satın al. Klomen Clomid, Clomiphene  Citrate hepsi aynı ham maddedir. Kısırlık tedavisinde hem erkekte hem kadında kullanılan yapı olarak nolvadex‘e benzeyen ve östrojen reseptörlerinde negatif hit back dediğimiz kanda östrojeni  azalmış gibi gösteren bir ilaçtır. Kullanıldığı zaman doğal testosteronu ve LH ve FSH ‘ ı arttıran bir ilaçtır. Erkek kısırlığında yaygın kullanılmıştır. Yan etkisi çok az olup oral yoldan alınıp kullanılan  bir ilaçtır. Kullanıldığında östrojeni çok etkilemez ama jinekomasti ihtimali için arimidex ile kullanımını tavsiye ediyoruz. Kullanımı, temin edilişi ve takibine kadar  sizlere WhatsApp hattından yardımcı olabilirim.

 

 

 

CABASER – DOSTİNEX 

Cabaser, Dostinex maddeleri eczane ürünleri olup steroid kürü yapan insanlarda özellikle trenbolone  ve deca kürlerinde prolaktin seviyesi yükseldiği için kullanılır. Prolaktin süt bezi hormonudur arkadaşlar eğer prolaktin seviyeniz yükselirse erkek dahi olsanız göğüslerinizden süt gibi akıntılar olabilir. WhatsApp hattından sizlere yardımcı olabilirim.

 

 

 

ARİMİDEX

Eczane kürü satın al. Arimidex anabolic streoid kullanırken, östrojen ,jinokomasti ve su tutma gibi erkek  vücudu üzerinde çok istenmeyen bazı etkilere neden olabilir. Bunları kaldırmanın tek yolu vücuttaki östrojen miktarını azaltmaktır. Bu, Arimidex gibi bir AL kullanarak başarılabilir. Jinekomastiyi engeller ve östrojeni tam olarak baskılamaz.

 

 

GENOTROPİN – HUMATROPE

 Genotropin, Humatrope çok etkili bir büyüme hormonudur İngilizce Grofttur. Halk dilinde gençlik iksiri olarak geçer. Çoğu oyuncu ve maddi durumu olanların yaygın kullandığı bir hormondur. Hem yağ yakımı hem de kas gelişimi için tercih edilmektedir. Yağ yakma ve kas kazanımı için alınan dozlar farklıdır. İsteğe bağlı olarak uyluk, basen, kol ve karın bölgesine deri altı enjeksiyon yapılabilir. Karın bölgesindeki yağları eritmek istiyorsanız bir nebze olsun daha fazla yararını görmek için karın bölgesinden enjeksiyon yapmanız önerilir. Karın içine enjeksiyon yapılacak bölgenin göbeğe yakın olmamasına dikkat edin. Bu konuda destek almak için ; WhatsApp

Güzel ve gözle görülür, fark edilir  sonuçlar almak için günlük en az 4 iu doz kullanılmalıdır. Günlük doz birkaç kez enjekte edilebilir. Akşam enjeksiyonu, salgıyı taklit etmek için yemekten önce veya yatmadan önce 18 saat arayla en önemli uygulama şeklidir. Bu konuda uygulama süresinde bazen  esneklik olabilir.

Faydalarını saysam bitmez, yan etkisi yoktur ama kullanmadan önce danışınız.

 

 

SUSTANON

Eczane kürü satın al. Sustanon içinde 4 adet testosteron esteri içerir. Bunlar aşağıdakilerdir.

  • Testosteron propiyonat 30 mg
  • Testosteron fenilpropiyonat 60 mg
  • Testosteron izokaproat 60 mg
  • Testosteron dekanoat 100 mg

 

ANAPOLON

Anapolonun vücutta çalışma prensibi dianabol’le aynıdır, ciddi şekilde östrojene dönüşür ama aynı zamanda da ciddi şekilde de androjenik gücü vardır. Kick START  vermek için kullanılır. Yanında karaciğer koruyucu(LIV52) kullanılmasını ve su tüketiminin arttırılmasından yanayız.

 

RİMOBOLAN

Rimobolan 1 ml solüsyon içerisinde 100 mg metanolün enanthat içermektedir. RİMOBOLAN’ın etkin maddesi olan metenolon enanthat, vücutta protein yapımını arttırır, kullanıcının genel durumunu iyileştirir, hareketliliği uyarır ve iştahı açar. Kırmızı kan hücrelerini (RBC) arttırır.

 

Eczane kürlerinde gelişim %90 güzel sonuç vermektedir fakat Sustanon’dan dolayı vücutta su toplanma olayını yaşamaktayız daha sonra ödem atarak daha güzel bir fiziğe sahip olmak da bizlerin elinde olan bir durumdur. PCT yapıldıktan sonra kalan form  kalıcı olacaktır. Genel olarak PCT sonrası bir nevi küçülme gibi gelen şey aslında ödem atımıdır.

 

Kür sonu tedavi için, tedavi paketine bakabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.