Steroid Satın Al
Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
2 dakika okunma süresi

Eczane Kürü Satın Al

Eczane Kürü Satın Al Eczane kürü satın al, menşei yurtdışı olan ürünleri tercih etmek istemeyen kişilerin eczaneden temin ettiği kür türü. Bazı eczane kürü ilaçları bulunamayabiliyor, bunlar için biz sizlere yardımcı olacağız. Sizler için mümkün eczane kürlerini listeledik. Eczane Kürü satın al veya bilgi almak için whatsapp hattımıza ulaşın.   SUSTANON İçinde 4 adet testosteron […]

Eczane Kürü Satın Al

Eczane kürü satın al, menşei yurtdışı olan ürünleri tercih etmek istemeyen kişilerin eczaneden temin ettiği kür türü. Bazı eczane kürü ilaçları bulunamayabiliyor, bunlar için biz sizlere yardımcı olacağız. Sizler için mümkün eczane kürlerini listeledik. Eczane Kürü satın al veya bilgi almak için whatsapp hattımıza ulaşın.

 

SUSTANON

İçinde 4 adet testosteron esteri içerir. Bunlar aşağıdakilerdir.

  • Testosteron propiyonat 30 mg
  • Testosteron fenilpropiyonat 60 mg
  • Testosteron izokaproat 60 mg
  • Testosteron dekanoat 100 mg

 

ANAPOLON

Vücutta çalışma prensibi dianabol’le aynıdır, ciddi şekilde östrojene dönüşür ama aynı zamanda da ciddi şekilde de androjenik gücü vardır. Kick START  vermek için kullanılır. Yanında karaciğer koruyucu(LIV52) kullanılmasını ve su tüketiminin arttırılmasından yanayız.

 

RİMOBOLAN

1 ml solüsyon içerisinde 100 mg metanolün enanthat içermektedir. RİMOBOLAN’ın etkin maddesi olan metenolon enanthat, vücutta protein yapımını arttırır, kullanıcının genel durumunu iyileştirir, hareketliliği uyarır ve iştahı açar. Kırmızı kan hücrelerini (RBC) arttırır.

 

Eczane kürlerinde gelişim %90 güzel sonuç vermektedir fakat Sustanon’dan dolayı vücutta su toplanma olayını yaşamaktayız daha sonra ödem atarak daha güzel bir fiziğe sahip olmak da bizlerin elinde olan bir durumdur. PCT yapıldıktan sonra kalan form  kalıcı olacaktır. Genel olarak PCT sonrası bir nevi küçülme gibi gelen şey aslında ödem atımıdır.

 

Kür sonu tedavi için, tedavi paketine bakabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter