✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 649tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid satın al Steroid fiyatları Steroid sipariş

Steroid al

Steroid al, en iyi steroid tür ve türevlerine sahip bilgi ve satış sitesi. Tercihinizi bizden yana deneyin ve görün. Steroidevim sunar.

Steroid kaç tl

Steroid kaç tl, sorularınızı yanıtlamak üzere sizi web sitemize bekliyoruz. Zengin içeriği ile kürleriniz ve bilginiz profesyonel düzeyde olacak.

Güvenilir steroid satış

Güvenilir steroid satış, için en doğru adres burası. Gerek referanslar gerek onur hocanın ilgisi size o sıcak güveni yansıtacak.

Steroid hap fiyatları

Steroid hap fiyatları, size uygun tablet kullanımı sunar, rahat hap steroid kullanımı gerçekleştirirsiniz.

En iyi testosteron markaları

En iyi testosteron markaları, hakkında araştırma yaparken bizi görüyorsanız doğru yerin burası olduğunu da web sitemizi ziyaret ettiğinizde anlayacaksınız 2023.

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları, çoğu insan aylarca hatta yıllarca spor salonlarına gidiyor ve bu aşkını güçlendirmek üzere steroidi tercih ediyor. Sizde size uygun steroidi söyleyelim onu kullanın ve kendinize güç katın!

Steroid ilaç fiyatları

Steroid ilaç fiyatları, ucuz ve kaliteli içeriğimiz ile en iyi steroid ilaçlarını size sunuyoruz hemde uygun fiyatlarla. Bununla kalmıyor haftalarca yaptığımız kampanyalardan faydalanabilir kalitenize kalite katabilirsiniz.

fitness steroid fiyatları

fitness steroid fiyatları, spor salonlarında belki pahalı olabilir çünkü çoğunluk satış az kaliteyi doğuruyor bizim farkımız ise müşterilerimizle birebir ilgilenebiliyor ve herhangi bir sorusunda hemen yanıtlayabiliyoruz. Web sitemizden bizi ziyaret edin.

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
7 dakika okunma süresi

Enjeksiyon Steroid Satın Al

Enjeksiyon Steroid Satın Al   Enjeksiyon Steroid Satın Al, Enjekte edilirken profesyonel kimsenin yapması bu durumda çok önemlidir. Enjeksiyon Steroid Satın Alırken kür içerisinde olması gerekir. Kısa ester ve Uzun ester olarak ikiye ayrılır. Kullanım miktarı ve şekli önemlidir, satın almadan önce bizimle iletişime geçin.     Testosteron (Enanthate-Propionat) Testosteron Enanthate Enjeksiyon Steroid Satın Al, vücutta […]

Enjeksiyon Steroid Satın Al

 

Enjeksiyon Steroid Satın Al, Enjekte edilirken profesyonel kimsenin yapması bu durumda çok önemlidir. Enjeksiyon Steroid Satın Alırken kür içerisinde olması gerekir. Kısa ester ve Uzun ester olarak ikiye ayrılır. Kullanım miktarı ve şekli önemlidir, satın almadan önce bizimle iletişime geçin.

 

 

Testosteron (Enanthate-Propionat)

Testosteron Enanthate Enjeksiyon Steroid Satın Al, vücutta yavaş  yavaş emilir, ilk enjeksiyonda 24-48 saat boyunca testosteron seviyesi en yüksek seviyeye ulaşır ve 7 gün boyunca vücutta kalır uzun eterli bir ilaçtır.. Tedavi amaçlı olarak, düşük testosteron tedavisinde libido sorunlarında , kadın ve çocuklarda güçlenmek için ve kansızlığa karşı kullanılmaktadır. Testosteron Enanthat kadınlarda menopoz döneminde de kullanılır. Sporcularda  güç, kuvvet kazandırır ve kas gelişimini arttırır. Genelde Testosteron Enanthate bulk kürlerinde kullanılır. Testosteron Enanthat iki haftada kendini gösterir ve farkı hissedile bilinir. Diğer steroidler ile  kombine edilebilir.

Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini artırır cinsel istek arttırır (Total Testosteron artar), şimdiye kadar kullanılan en popüler testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkilidir.
Testosteron Enanthate düzeyleri arttığı zaman vücuttaki hızlı toparlamayı ve gücü görebilmek mümkündür bunu da Piramit şeklinde dozu arttırarak yapabilirsiniz. Testosteron Enanthat kullanımı için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

TRENBOLONE ENANTHATE

Trenbolone Enanthate Enjeksiyon Steroid Satın Al,  vücut kütlesini hızla değiştirmek için en güçlü ve en etkili steroidlerden biri olarak kabul edilmiştir. Yani testosteron hormonundan farkı 19. pozisyondaki karbon atomunun eksikliği ve enanthate esteridir. Testesteron’dan 5 kat daha güçlü bir ilaçtır.

Bununla birlikte (NPP ) Nandrolone’un aksine Trenbolone, çoğunluğu kas lifi olan mükemmel bir kütle kazandırıcı, minimum su tutma özelliğine sahip ve sertleştirici bir ilaçtır. İnanılmaz bir anabolik (kas geliştirme) skoruna sahiptir. Trenbolone  ayrıca, androjen reseptörüne (A.R) çok güçlü bir bağlanma afinitesine sahiptir ve testosterondan çok daha güçlü bağlanmaktadır. Bu çok önemlidir, çünkü bir steroid androjen reseptörüne ne kadar güçlü bağlanırsa, steroidin A.R’ye bağlı kas büyüme mekanizmalarını aktive etmede daha iyi çalışmaktadır. Androjen reseptörüne çok sıkı bağlanan bileşiklerin de yağ kaybına yardımcı olduğuna dair güçlü destekleyici kanıtlar vardır.

Trenbolone kas dokusunda azot tutulumunu arttırır. Bu çok önemlidir, çünkü azot re tansiyonu bir maddenin ne kadar anabolik olduğunu gösteren güçlü bir göstergedir. Ancak, inanılmaz kütle oluşturma etkileri burada bitmiyor. Trenbolone, anti-anabolik (kas tahrip edici) glukokortikoid hormonlarının reseptörlerine bağlanma yeteneğine sahiptir. Bunun katabolik (kas tahrip edici) hormon kortizolü inhibe etme etkisi de bulunmaktadır.

Trenbolone, kırmızı kan hücresi (RBC) üretimini teşvik eder ve glikojen oranını arttırır bu da iyileşmeyi önemli ölçüde artırmaktadır. Yarılanma ömrü 10 gün kadardır. Haftada iki enjeksiyon yaparak kullanılabilinir.

 

 

 

TRENBOLONE ACETAT

Trenbolone Acetat Enjeksiyon Steroid Satın Al, sporcular ve vücut geliştiriciler, onlarca yıldır vücut ve performans arttırıcı bir ilaç olarak Trenbolone Acetatı kullanıyorlar. Bir vücut geliştirici olarak Trenbolone Acetatı AAS olarak kullanmanın çok sayıda faydası vardır. Trenbolon Acetat, testosterondan farklı olarak, kas kütlesi kazanırken herhangi bir sıvı tutulmasına neden olmaz. Bu, vücut geliştiricilerin daha zayıf görünmesini sağlar ve bu nedenle, rekabet etkinliklerine hazırlanırken daha yaygın olarak kullanılır. Trenbolone Acetat östrojenik bir metabolite dönüşmez ve bu östrojenik yan etkilerin olmamasına neden olur. Trenbolone Acetat da çok yaygın olarak kullanılan bir AAS’dir ve kas içi enjeksiyonlu Trenbolon Enanthat çok daha kısa sürer.

BOLDENON

Boldenon Enjeksiyon Steroid Satın Al, anabolik etkisi yüksek bir steroiddir. Damarları genişleterek belirgin hale gelmelerini sağlar. İştah açıcı özelliği de vardır. Kandaki kırmızı kan hücrelerini çoğaltırlar. Boldenon Kırmızı kan hücrelerinin artıp atmadığını tahlil yaptırarak Tam Kan’dan RBC değerinden anlayabilirsiniz. Boldenon özelliklerini genelde 8-9. haftadan sonra gösterir. Boldenon uzun  esteri bir streoiddir. 15-20 haftalık kürlerde güzel sonuçlar alınır. Boldenon kürü sonunda Winstrol ile beraber kombine edildiğinde çok iyi bulk sezon sonucu alınabilir.

 

 

DECA DURABOLIN (UZUN ESTER)

Deca Durabolin Enjeksiyon Steroid Satın Al, vücutçular tarafından anabolik etkisinin çok güçlü olması sebebiyle kullanılır. Çeşitli kaynaklarda nitrojen balans kanalıyla, kas hücrelerine tesir ettiği söylenir. DECA Durabolin muazzam bir şekilde vücuda protein bağlar. Primobolan %22 oranında bağlarsa Deca Durabolin daha fazlasını bağlar. Bu da demek oluyor ki Primobolandan daha tesirli ve güçlüdür. Kas gücü ve gelişip kütle olarak büyümeyi en çok etkileyen ilaçlardan biridir.

Deca Durabolin kullanıldığı süre içerisinde vücutta su toplar. Uzun etkili bir steroid olduğundan 12 ay sonra bile kanınızda çıkıp, tespit edilebilir. En önemli özelliklerinden biri de ten don bağlarını güçlendirmesi ve  kuvvetlendiriyor olmasıdır. Alındığı süre boyunca ne kadar ağır kaldırırsanız kaldırın eklemleriniz ağrımaz. Bilindiği gibi kortizon hormonu hücre yıkımını sağlar ancak Deca Durabolin alındığı süre boyunca bunu önleyen bir ilaçtır. Erkekler genelde haftada 250-500 mg arası alır, bayan sporcular ise haftada 100 mg doz almaları yeterli olur. Testosteron Enanthat ile birlikte kullanımı önerilir. Streoid kürlerinde olmazsa olmaz Testosteron hormonudur.

 

NPP ( KISA ESTER DECA DURABOLIN)

NPP Enjeksiyon Steroid Satın Al,

  • NPP Kas gücü ve gelişip kütle olarak büyümeyi en çok etkileyen ilaçlardan biridir.
  • En önemli özelliklerinden biri de tendon bağlarını güçlendirmesi ve kuvvetlendirmesidir

Enjeksiyondan sonra etkisini iki ya da üç gün içinde gösterir. Bu nedenle sürekli etki için her üç günde bir enjeksiyonu uygundur. Nandrolone vücutta yaklaşık bir hafta aktiftir. Kısa bir sürede etkileri görünen ve aynı zamanda kısa bir süre içinde vücuttan atılabilen Nandrolone  vücut geliştiriciler ve atletler tarafından tercih edilmektedir. Nandrolone  diğer bir özelliği de vücutta çok daha az su tutmasıdır. İlacın olumlu etkileri kas büyümesi, iştah uyarılması ve artan kırmızı kan hücresi üretimi, kemik yoğunluğu içerir.

 

MASTERON

Masteron Enjeksiyon Steroid Satın Al, DHT türevi bir anabolikdir. Tıpta meme kanserinde kullanılmaktadır. Güçlü bir anti-östrojen olmasından dolayı eğer kürünüzde Masteron varsa ekstra olarak Arimidex, Nolvadex,  Letrozol gibi anti-östrojen kullanmanıza gerek yoktur. Tabi ki bu Östrojen seviyenize ve Prolaktin seviyelerinize göre değişiklik gösterebilir.

Masteron kas kütlesini artıran bir ilaç değildir, diyet dönemlerinde kas kaybını önler, güç verir, yağ yakımcına yardımcı olur , vücuttaki ödemi atarak kaslara sert bir görünüm verir. Bu özellikleri ile Masteron tam bir definasyon ilacıdır. Vücutta aktif olduğu süre enjeksiyondan sonra 2-3 gündür. Masteronun vücuttan atılma süresi ise 3 hafta kadardır.

 

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.
 DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

 

 

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.