✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
3 dakika okunma süresi

PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL

PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL . Hacim veya yağ yakıcı kür uygulama sonrası steroidden arınmak ve tüm değerleri dengelemek için uygulanan tedavi yöntemi. Satın almak istediğiniz kür ile veya ayrı olarak yaptığınız küre göre whatsapp üzerinden iletişime geçerek uygun tedavi paketini satın alabilir veya satın almış olduğunuz paket için bilgi […]

PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL

PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL . Hacim veya yağ yakıcı kür uygulama sonrası steroidden arınmak ve tüm değerleri dengelemek için uygulanan tedavi yöntemi. Satın almak istediğiniz kür ile veya ayrı olarak yaptığınız küre göre whatsapp üzerinden iletişime geçerek uygun tedavi paketini satın alabilir veya satın almış olduğunuz paket için bilgi isteyebilirsiniz.

 

Post Cycyle Teraphy (PCT) Paketleri yani Döngü Sonrası Terapi Nedir?

PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL . Post-Cycle Therapy (PCT), anabolik steroidler ve hormonlar gibi performans arttırıcı ilaçların bir döngüsünü tamamladıktan sonra başlatılan bir tedavidir. Anabolik steroidler ve hormonlar gibi bileşiklerin birçok faydası vardır ve en belirgin etkileri artan kas büyümesi ve hızlandırılmış iyileşmedir. Ancak çoğu kullanıcının hormonlarınızı oldukça ciddi şekilde bozduğunu anlamadığı şey steroidleri kullanmaya başladığınızda, vücudunuzun testosteron seviyelerini bastırmaya başlarlar. Bunun nedeni, vücudunuzun bu steroidler tarafından sağlanan testosteron almasıdır, yani kendi hormon üretiminiz kapanır.

Döngünüzü tamamladığınızda, vücudunuz artık steroidler yoluyla hormon tedarik etmeyecektir. İşte o zaman kendi üretiminizin bir PCT yardımıyla tekrar devralması gerekir. Uygun bir post-cycle terapisi, vücudunuzun testosteron üretimini birkaç hafta içinde yeniden başlatmasına yardımcı olacaktır. Bunun da ötesinde, olumsuz yan etkilerin oluşmasını da önleyecektir. Daha Fazla bilgi için Whatsapp Hattımıza yazabilirsiniz.

 

Post Cycyle Teraphy (PCT) Paketleri Döngü Sonrası Terapi İçin Ne Kullanılır?

PCT TEDAVİ PAKETİ SATIN AL.

 

  • CHORIOMON

İlaçlarla yumurta üretmek üzere uygulanan tedavinin ardından bu yumurtaları olgunlaştırmak için CHORIOMON kullanılır. Cinsel salgı bezlerinin pek az geliştiği, buluğ çağının geciktiği veya sperm oluşumuyla ilişkili sorunların bulunduğu hastaların tedavisinde kullanılır.

 

  • YOHİMBİNE

Özellikle bel ve göbek bölgesindeki yağların yakımında etkilidir. Düşük ve orta seviyedeki ereksiyon problemleri içinde kullanılabilir. Göbek yağlarından kurtulmak için kullanılır. Hafif ve orta dereceli ereksiyon problemlerinde de kullanımı yaygındır. Aç iken tüketilmesi günde 20 mg dozajı geçilmemesi tavsiye edilir.

 

  • KLOMİFEN SİTRAT

Clomid (Clomiphene Citrate) resmi olarak seçici bir estrojen reseptör modülatörü (SERM) olarak sınıflandırılan güçlü bir anti-östrojendir. Anabolic steroid kullanıcıları tarafından en sık kullanılan SERM’lerden biridir. Bu bir anabolik steroid değil, bazen anabolik steroidlerin neden olduğu östrojenik yan etkilerle savaşmak için kullanılabilir. Anabolik steroid kullanımı nedeniyle bastırılmış testosteron üretimini uyarmak için Post Cycle Therapy (PCT) ilacı olarak da kullanılabilir. Clomid’in PCT kullanımı, anabolik steroid kullanıcısı için en yaygın kullanım ve en yararlı kullanım noktasıdır.

 

  • ARİMİDEX

Anabolic streoid kullanırken,östrojen,jinokomasti ve su tutma gibi erkek  vücudu üzerinde çok istenmeyen bazı etkilere neden olabilir.Bunları kaldırmanın tek yolu vücuttaki östrojen miktarını azaltmaktır.Bu, Arimidex gibi bir AL kullanarak başarılabilir.

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.