Steroid Satın Al
Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
2 dakika okunma süresi

Steroid Bulk Kürü Satın Al

Steroid Bulk Kürü Satın Al Steroid Bulk Kürü Satın Al, bulk kürlerinde uzun ester ilaçlar ve tabletler ile çalışıyoruz. Kas hacmini büyütmek isteyen hemen hemen her sporcunun ilk kürü testosteron enanthate, deca, boldenon, dianabol olmuştur. Fiziksel olarak her açıdan güç, dayanıklılık, kas kütlesi olarak sizi ileriye taşıyıp, fit bir görünüme sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın. Kimler […]

Steroid Bulk Kürü Satın Al

Steroid Bulk Kürü Satın Al, bulk kürlerinde uzun ester ilaçlar ve tabletler ile çalışıyoruz.

Kas hacmini büyütmek isteyen hemen hemen her sporcunun ilk kürü testosteron enanthate, deca, boldenon, dianabol olmuştur. Fiziksel olarak her açıdan güç, dayanıklılık, kas kütlesi olarak sizi ileriye taşıyıp, fit bir görünüme sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın.
Kimler Bu kürü Yapabilir? Steroid kürüne ilk kez girecekler ve daha önce ufak çaplı kür yapmış olan orta seviye sporcular.
Bu Kürün Size Faydası;
  • Güç Artışı
  • Kas Artışı
  • %15-%20 oranında kas kazanımı ve hacim kazanımı
  • Eklemleri güçlendirme, eklemlerde aşınma, sıvı eksikliği ve kireçlenme gibi problemleri giderme.
İlk etkiler 10-15 günden itibaren görülmeye başlar, kür sonuna doğru doruk noktasına ulaşır. Bu kürde arimidex’in görevi artan östrojen hormonunu dengelemektir, Dianabol 6 hafta ile sınırlı tutum daha fazla kullanımı faydadan çok zarar getirecektir kür başlangıcında sizi hazırlayacak kick start görevi görecektir.
Kür Bitiminde PCT tedavi kürünü de hormonlarınızın dengelenmesi için uygulamanızı tavsiye ediyor ve bu konuda sizlere bilgi verip yardımcı olabilirim.
Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter