✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 649tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid satın al Steroid fiyatları Steroid sipariş

Steroid al

Steroid al, en iyi steroid tür ve türevlerine sahip bilgi ve satış sitesi. Tercihinizi bizden yana deneyin ve görün. Steroidevim sunar.

Steroid kaç tl

Steroid kaç tl, sorularınızı yanıtlamak üzere sizi web sitemize bekliyoruz. Zengin içeriği ile kürleriniz ve bilginiz profesyonel düzeyde olacak.

Güvenilir steroid satış

Güvenilir steroid satış, için en doğru adres burası. Gerek referanslar gerek onur hocanın ilgisi size o sıcak güveni yansıtacak.

Steroid hap fiyatları

Steroid hap fiyatları, size uygun tablet kullanımı sunar, rahat hap steroid kullanımı gerçekleştirirsiniz.

En iyi testosteron markaları

En iyi testosteron markaları, hakkında araştırma yaparken bizi görüyorsanız doğru yerin burası olduğunu da web sitemizi ziyaret ettiğinizde anlayacaksınız 2023.

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları, çoğu insan aylarca hatta yıllarca spor salonlarına gidiyor ve bu aşkını güçlendirmek üzere steroidi tercih ediyor. Sizde size uygun steroidi söyleyelim onu kullanın ve kendinize güç katın!

Steroid ilaç fiyatları

Steroid ilaç fiyatları, ucuz ve kaliteli içeriğimiz ile en iyi steroid ilaçlarını size sunuyoruz hemde uygun fiyatlarla. Bununla kalmıyor haftalarca yaptığımız kampanyalardan faydalanabilir kalitenize kalite katabilirsiniz.

fitness steroid fiyatları

fitness steroid fiyatları, spor salonlarında belki pahalı olabilir çünkü çoğunluk satış az kaliteyi doğuruyor bizim farkımız ise müşterilerimizle birebir ilgilenebiliyor ve herhangi bir sorusunda hemen yanıtlayabiliyoruz. Web sitemizden bizi ziyaret edin.

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
2 dakika okunma süresi

Steroid Bulk Kürü Satın Al

Steroid Bulk Kürü Satın Al Steroid Bulk Kürü Satın Al, Kimler Steroid Bulk Kürü Yapabilir?, Steroid Bulk Küründe Hangi İlaçlar Kullanılır?,   Kimler Steroid Bulk Kürü Yapabilir? Steroid kürüne ilk kez girecekler ve daha önce ufak çaplı kür yapmış olan orta seviye sporcular. Steroid Bulk Küründe Hangi İlaçlar Kullanılır? Testosteron Enanthat Trenbolone Enanthat Dianabol Yohimbine […]

Steroid Bulk Kürü Satın Al

Steroid Bulk Kürü Satın Al, Kimler Steroid Bulk Kürü Yapabilir?, Steroid Bulk Küründe Hangi İlaçlar Kullanılır?,

 

Kimler Steroid Bulk Kürü Yapabilir?

Steroid kürüne ilk kez girecekler ve daha önce ufak çaplı kür yapmış olan orta seviye sporcular.

Steroid Bulk Küründe Hangi İlaçlar Kullanılır?

  • Testosteron Enanthat
  • Trenbolone Enanthat
  • Dianabol
  • Yohimbine
  • Deca Durabolin
  • İnsülin

Steroid Bulk Kürü Satın Alırken hedefimiz nedir?

Kas hacmini büyütmek isteyen hemen hemen her sporcunun ilk kürü testosteron enanthate, deca, boldenon, dianabol olmuştur. Fiziksel olarak her açıdan güç, dayanıklılık, kas kütlesi olarak sizi ileriye taşıyıp, fit bir görünüme sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın.
Steroid Bulk Kürlerinde insanların makroları hesaplanır. Kullanıcıların günlük alması gereken karbonhidrat değerleri, protein değerleri hesaplanır. Bu hesaplamalar yapıldıktan sonra günlük olarak beslenme programı hazırlanır ve uygulanmaya geçer. Yaklaşık en kısa dönem olarak belirlediğimiz 10 haftalık hacim ve kütle programlarında uygulanmak üzerine verilen veya alınan steroid ilaçlarla planlamalar devam edilir. Bu süreç içerisinde kontrollü şekilde hedefe ulaşılır. Gerek duyulur ise PCT yapılır. Gerek duyulmaz ise iki veya üç ay içerisinde hormonlar eski değerlerini alacaktır ve PCT’ye gerek kalmayacaktır.
Bu Kürün Size Faydası;
  • Güç Artışı
  • Kas Artışı
  • %15-%20 oranında kas kazanımı ve hacim kazanımı
  • Eklemleri güçlendirme, eklemlerde aşınma, sıvı eksikliği ve kireçlenme gibi problemleri giderme.
İlk etkiler 10-15 günden itibaren görülmeye başlar, kür sonuna doğru doruk noktasına ulaşır. Bu kürde arimidex’in görevi artan östrojen hormonunu dengelemektir, Dianabol 6 hafta ile sınırlı tutum daha fazla kullanımı faydadan çok zarar getirecektir. Kür başlangıcında sizi hazırlayacak kick start görevi görecektir.
Kür Bitiminde PCT tedavi kürünü de hormonlarınızın dengelenmesi için uygulamanızı tavsiye ediyor ve bu konuda sizlere bilgi verip yardımcı olabilirim.
Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.