✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
2 dakika okunma süresi

Steroid Fiyatları

Steroid Fiyatları Steroid Fiyatları, günümüz anabolik steroid satışlarına bakacak olursak bazısı fahiş fiyat bazısı ise insanı tedirgin eden fiyatlarda. Kullanıcı steroid satın almak istediği zaman, internet üzerinde yaptığı ufak araştırma ile ürünlerle fiyatların arasında ki farkı anlayabiliyor. Peki fiyatlar arasında neden fark var? Bazı markalar menşei yurtdışına bağlı, kimi zaman ürünler dolar bazlı geliyor.. Dolar […]

Steroid Fiyatları

Steroid Fiyatları, günümüz anabolik steroid satışlarına bakacak olursak bazısı fahiş fiyat bazısı ise insanı tedirgin eden fiyatlarda. Kullanıcı steroid satın almak istediği zaman, internet üzerinde yaptığı ufak araştırma ile ürünlerle fiyatların arasında ki farkı anlayabiliyor. Peki fiyatlar arasında neden fark var? Bazı markalar menşei yurtdışına bağlı, kimi zaman ürünler dolar bazlı geliyor.. Dolar kuruna göre hesaplanan ürünlerin markaları bazen bize pahalı gelebiliyor maalesef ki.

 

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

 

Steroid satın almadan önce yapılması gerekenler,

  1. Fiyat ve marka araştırması yapmak,
  2. Profesyonel kişilerden destek almak.

Steroid Fiyatları ve markaları, unutmayın ki her marka ürünün çalışma prensibi farklıdır. Anabolik steroid ve çeşitlerinde her zaman için uzman bilgisi almalı ve uzman bilgisinin dahilinde kullanılmalıdır. 4-8-12-16 , 5-10-15-20 hafta gibi benzer haftalardan oluşturulan steroid kür, kişi için irade, sabır ve sonuç gerektirir. Düzenli beslenme olmadan gelişimin olmayacağı gibi bir kere başlanılan anabolik steroid kürüne bırakmadan devam edilmeli, tam hafta yapılmalı ve düzen bozulmadan ilerlenmelidir.

İlaçların hammadde fiyatlarına göre, steril olup olmamasına göre değişmektedir. Steril ve hammaddesi kaliteli olan marka steroidler diğer  steroidlere göre fiyatlarında değişkenlik gösterebilir.

Fiyatlar oral ve enjeksiyon kullanımı türüne göre de değişmektedir. Örneğin,

  1. Enjeksiyon Steroidler,
  2. Tablet Steroidler

Enjeksiyon steroidler, tablet steroidlere göre kürde ön planda tutulur ve haliyle etkisiyle fiyatı da farklı olur. Tablet steroidler genelde enjeksiyon tercih edemeyenlerin ve kür de takviye isteyenlerin kullandığı türdür. Tercihinizi isteğinize göre yapın ve size uygun steroid çeşitlerini size uygun planlayalım, size sunalım.

Fiyatlar hakkında bilgi veya satın alma için bize ulaşabilir, aklınıza takılan her soruyu iletebilirsiniz, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

(ÜCRETSİZ BESLENME LİSTESİ VE ANTRENMAN PROGRAMI DAHİL!)

 

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.