✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
8 dakika okunma süresi

Steroid Satın Al

Steroid Satın Al Steroid Satın Al! BÜYÜK İNDİRİM! Dünya’nın her yerine kargo imkanı. Türkiye içi kapıda ödeme sistemi ile anabolik steroid’e yeni bir çağ geliyor. Anabolik steroidler hakkında temel ve detaylı düzeyli bilgiler hakkında içerikler mevcuttur. Size uygun steroid kür planlamaları, hangi anabolik steroidin size istenilen formu verebilecek olup olmadığını, beslenme programı ve antrenman programları […]

woman doing sports

Steroid Satın Al

Steroid Satın Al! BÜYÜK İNDİRİM! Dünya’nın her yerine kargo imkanı. Türkiye içi kapıda ödeme sistemi ile anabolik steroid’e yeni bir çağ geliyor. Anabolik steroidler hakkında temel ve detaylı düzeyli bilgiler hakkında içerikler mevcuttur. Size uygun steroid kür planlamaları, hangi anabolik steroidin size istenilen formu verebilecek olup olmadığını, beslenme programı ve antrenman programları dahil paketler ile whatsapp hattımızdan steroid satın al gibi bilgi alıp, sipariş verebilirsiniz. Kendinizi bize bırakın, sizi süper ötesi yapalım!

Steroid Satın Al

Steroid Satın Al, artık günümüzde pek çok yerde duyduğumuz ve söylediğimiz bir cümle olmaya başladı,

 1. Steroid nedir?,
 2. Steroid zararları nedir?,
 3. Steroid ne sıklıkla kullanılır?
 4. Steroid Fiyatları 2020 nedir?

Sorularının hepsine ve ayrıntılarına dayanacağız.

Orijinal steroid satın alırken, dikkat edilmesi gereken şeylerden en önemlisi internetten alışveriş yaparken karşınızda bir muhatap bulabilmektir. İnternette sadece satış sitelerinden, mağaza gibi yerlerden alışveriş yapmadan önce alışveriş yaptığınız yerin yeteri kadarı bilgi olup olmadığını tartmalısınız. Buna ne gerek var diyebilirsiniz fakat steroid satın alırken her ilacın kullanım şekli ve dozajları vardır. Bunları orijinal steroid satın alırken öğrenmeniz gerekiyor. Web’de yazan her bilgi doğru değildir. Bu sebeplerden dolayı muhatap olduğunuz spor eğitmenlerinin bu konuda bilgi sahibi olduğundan emin olmalısınız. steroidevim.com ekibi sizler için her bilgiyi en ufak ayrıntısına kadar araştırırken sizlere en iyi sunumunu da gelişmiş web sitemizde sunuyor. Steroid ile ilgili işlemlerinizi ve istediğiniz bilgiyi web sitemizde bulabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Steroid Nedir?

Steroid nedir?, Steroid vücutta bulunan androjen bir hormondur. Kas ve kemiklerle sentezlenerek gelişimi önemli ölçüde karşılayan ve etkileyen hormon birimi steroid. Kullanıldığı bir çok tedavi ile birlikte çoğu sporcunun da gözdesi olmuştur. Sporcuların branşlarına göre tercih ettiği steroid ve türevi ilaçlar kimilerine yan etki yaratırken kimilerine düzenli bir sağlık veriyor. Steroid önemli ölçüde sağlığı tetikleyen ve etkileyen bir hormondur. Kişinin düzensiz kullanımda fiziksel yan etki alabileceği gibi ruhsal ve zihinsel de zararlı etkilere neden olabileceği bilinmelidir. Bu yüzden alanında ve bilgisinde uzman kişiler ile birlikte kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Steroid nedir? Araştırmanıza Onur Hoca ile birebir sorabilir ondan bilgi alabilirsiniz.

 

Steroidler kullanım şekli olarak üçe ayrılır;

 1. Tablet Steroidler
 2. Enjeksiyon Steroidler
 3. Damla Steroid ( SARMS)

 

Steroid Zararları Nedir?

Steroid zararları nedir?, steroid amacına uygun ve düzenli kullanılmadığında diğer bir çok güçlü ilacın yapabileceği gibi büyük ölçüde zararlar verebilir. Bunlar kan basıncını yükseltmek, arterlere zarar vermek, kalp krizi riskleri gibi önemli ve büyük problemlerdir. Kişi kullanmaya başladıktan sonra olası yan etkileri görmeye başlar ise uzman yardımı almalıdır. Steroid hormon vücutta ki bir çok etkene etki ettiği ve sentezlediği için büyük ölçüde probleme sebep olabilir. Steroid zararları nedir? sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Steroid Ne Sıklıkla Kullanılır?

Steroid ne sıklıkla kullanılır?, kişiye göre planlanan steroid kürüne göre ilerlenmeli ve düzenli kullanılmalıdır. Kimi steroid dozajı yüksek olduğu için hafta da bir gün vurulur kimi steroid dozajı düşük olduğu için 3 gün vurulur gibi değişkenlik gösterebilir. 200Mg bir steroid ilacın hafta da iki gün kullanılması uygundur. Kişinin almak istediği etki ve girdiği küre göre düzenleme yapılmalıdır. Steroid ne sıklıkla kullanılır? gibi sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Orijinal Steroid Nereden Alınır?

Orijinal steroid nereden alınır? sorusuna verilebilecek cevaplardan birisi internetten satın alınabilir. Satın alınırken menşei sorulur. Orijinal olup olmadığı, steril olup olmadığı sorulur ve piyasa araştırması yapılır. Ürünlerin kullanımı sorulur. Mümkün ise eğer kare kod ile doğrulama yapılır. Kare kod doğrulamasında kontrol edildikten sonra şüpheler giderilir. Tüm bu işlemler sonrası google’a orijinal steroid nereden alınır? yazabilir veya bizlere ulaşarak tüm kür ve beslenme listesi ve antrenman programı hakkında destek alabilirsiniz.

 

Tablet Steroidler Nelerdir?

 1. DİANABOL
 2. ANAVAR (OXANDROLONE)
 3. CLENBUTEROL
 4. WİNSTROL
 5. YOHİMBİNE
 6. TURİNABOL

 

Enjeksiyon Steroidler Nelerdir?

 1. TESTOSTERON
 2. BOLDENON
 3. TRENBOLONE
 4. DECA DURABOLİN
 5. MASTERON

Steroid Alırken ve kullanırken kısa esterli ilaçlar için kullanım haftaları 4-8-12-16 haftalık olarak planlanır. Bu planlama genelde enjeksiyon steroidlerde haftada 3 enjeksiyon ile oluşur. Uzun ester steroid kullanımında haftada iki enjeksiyon yapılarak kür süreci 5-10-15-20 haftalık olarak planlanır. Bu süreç içerisinde bizler tarafından planlanan beslenme ve antrenman programlarına sadık kalarak istediğiniz hedefe daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu süreç içerisinde diyetler, antrenman programları kadar uyku düzenimiz de çok önemlidir. En az sekiz (8) saat kadar uyumalı vücudumuz dinlendirmeliyiz. Tüm bu işlemler sonrası steroid satın al gerçekleştirebilirsiniz.

 

Steroid kür planlamaları yapılıp uygulandıktan sonra başka bir süreç başlamaktadır. Bu süreç tedavi sürecidir. Steroid kullanımından sonra POST CYCLE TERAPHY (PCT) dediğimiz kür sonu tedavi uygulanır. Kür sonu tedavide kullanılan ilaçlar vardır. Evet biliyoruz meşakkatli bir durum ve bir süreç lakin insanların steroidler kısır yapar, zararları çok gibi söylemlerinin olma sebebi tedavi uygulamıyor olup buna bağlı olarak sağlık problemleri yaşıyor olmalarıdır.

Kür boyunca kullanılması gereken vitaminler haricinde koruyucular da kullanılmalıdır. Tablet formlar karaciğeri yorarken, enjeksiyon formda kullanılan steroidler ise böbrekleri yorarak çalışırlar. Bu karaciğer ve böbrek sağlığı her ilaç için geçerli olup sadece steroidler için geçerli değildir. Steroid satın alırken koruyucuları almayı ihmal etmemenizi öneririz. Steroid kür planlamasında bulunan diyetlerde kesinlikle şekerden ve glisemik indeksi yüksek olan besinlerden uzak durulmalıdır. Bunun sebebi ise kalp damar sağlığımızdır. Şeker kanın yoğunluğunu azaltarak pıhtılaşma durumuna sebep açacağından steroid kullanımındaki diyetlerde yapacağınız kaçamaklarda mutlaka kan sulandırıcı kullanmalısınız.

 

Steroid Satın Alırken hangi vitaminleri kullanmalıyız?

Olmazsa olmaz değiller tabi ki ama şu vitaminleri kullanmak bizler için avantaj sağlayıp, gelişimi destekleyecektir.

 1. OMEGA 3
 2. B12 Vitamini
 3. Demir
 4. C Vitamini
 5. Magnezyum
 6. Çinko

Steroid alırken bizlerden yardım alabilirsiniz. Steroid alırken bizler tarafından hediye edilen ücretsiz beslenme ve ücretsiz antrenman programından da faydalanacaksınız. Kür boyu geçen süreçte 7/25 WhatsApp desteği sağlanacak olup, süreç boyunca yanınızda olacağız. Steroidleri bizden temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kullanım süreci boyunca sorun yaşamamanız için bizlerden alacağınız kullanım reçetesine dikkat ederek denilen her şeye uymak durumundasınız.

Bizler tarafından söylenen kullanım hatalarında bizler sorumluluk kabul etmemekteyiz. Steroid kür planlaması yapılırken her markayı değil kendi kullandığımız ve kullanılıyor olduğumuz marka ile çalışıp sizlere de o ürünleri temin ediyoruz. Kendi kullanmadığımız ürünleri sizlere kullandırmak pek etik bulduğumuz bir davranış değil. Bunun sebebi ise Türkiye’de satılan steroidlerin yeraltı yani underground ürünlerin çeşitliliği ve fazlalığıdır. Gönlümüzün rahat olacağı steril olan ürünler ve ağır metal içermeyen ürünleri sizlere temin ederek hem kullanımında hem satışında kendi içimizin de rahat olabilmesi, sizlerin sağlıklı sonuçlar alması bizim tek hedefimiz olup, hedefimiz doğrultusunda sizlerle çalışmak en büyük dileğimiz.

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

Bize ulaşarak destek alabilirsiniz, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Sağlıklı günler. 🙂

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

 

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.