✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
5 dakika okunma süresi

Steroid Sipariş

Steroid Sipariş Steroid sipariş, kararı almadan önce anabolik steroidler hakkında derinden bir araştırma yapmak gerekir. Sağlığımız ön planda olmalı, steroid vücutta ki hormonun sentetik haline denir. Bir çok türevi bulunmaktadır, steroid sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun kür planlaması ve süreç takibi sağlarken beraberinde Ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı dahildir. Son zamanlarda […]

steroid-siparis

Steroid Sipariş

Steroid sipariş, kararı almadan önce anabolik steroidler hakkında derinden bir araştırma yapmak gerekir. Sağlığımız ön planda olmalı, steroid vücutta ki hormonun sentetik haline denir. Bir çok türevi bulunmaktadır, steroid sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun kür planlaması ve süreç takibi sağlarken beraberinde Ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı dahildir. Son zamanlarda etrafta ki haberler, sosyal medya ve insanların paylaşması nedeniyle rövanşa geçen anabolik steroidler bu durum ile iyice tehlikeli bir hal aldı. Bir çok sahte ürün üretilip piyasaya sürülürken bir o kadar da yurtdışı menşei anabolik steroid marka ürünler de ülkemize gelmektedir.

Steroid Sipariş, için arama yapan kullanıcılar yanlış yönlendirilebilir veya sahte ilaç ile kişi canı hiçe sayılarak zarar verilebiliyor. Bunun önüne geçmek çok önemlidir. Ülkemiz sahte ürünlerin satışına engel olmaya çalışmaktadır fakat kullanıcılar kendi aralarında steroidi daha yaygın hale getirdiler. Bir çok kişinin gözünü korkutan bu durumun önüne geçmek için biz steroidevim.com ekibi olarak geniş araştırmalar yaparak ve tecrübemize dayanarak bu sistem ağını oluşturduk. Steroid sipariş vermek isteyen kullanıcılara maksimum hizmet ve maksimum kalite garantisi veriyoruz.

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

 

Steroid Sipariş, etmeden önce bizlere ulaşarak sizin vücut kitle indeksinize göre uygun planlama yapabiliriz. Anabolik steroid kür yapmayı düşünen kişi öncelikle kendisine uygun kür planını çıkartmalı, ardından vücut ağırlığına uygun bir biçimde düzenli olmak şartıyla haftalık anabolik steroid enjekte planlaması çıkartmalı. Yalnızca enjekte planlaması yetmiyor, beraberinde uygun bir beslenme planlaması da gereklidir. Beslenme, anabolik steroid haftalık planlamasının düzgün ilerlemesi kadar önemlidir. Kişi ne kadar ilaç enjekte etse de uygun ve dengeli bir beslenme olmadan hiç bir sonuç alınamaz. Yalnızca vücuda zarar verir. Steroid sipariş vermek için veya steroid satın almak için tıklayın.

 

Anabolik Steroid Kür için önemli 2 madde,

  1. Düzenli Beslenme Listesi
  2. Düzenli Antrenman Programı

Steroid sipariş, için bütçe belirleyen kullanıcılar beslenme için de geniş bir bütçe ayırmalıdır. Yaşam standartları zor olan ülkemizde uygun yol bulmak da bir o kadar zordur. Tanıdık bir kasap bulmak gerekebilir… Fiyat ve hayat pahalılığına bir çözüm bulunduktan sonra iş antrenmana geliyor. Steroid sipariş sonrası tüm planlamaları uygularken kişi isterse supplement takviyesi de yapabilir. Supplementeler bir çok kişi tarafından düzensizce tercih ediliyor ve kullanılıyor. Kesinlikle yanlış bir durumdur, supplementler küçük görülmemeli iyi bir etki aracıdır. Düzensiz kullanımda her şeyin zarar verebileceği gibi dengesiz supplement kullanımı da kişiye oldukça büyük zarar verebilir, bunlardan birisi karaciğerde su toplaması gibi ağır etkenlerdendir.

Anabolik steroid hacim kürü kaç hafta olmalı?

4-8-12-16 hafta olarak farklılık gösteren anabolik steroid hacim kürü, kişinin kilo, boy ve kan değerlerine göre planlanan kürün ne kadar kullanılacağı farklılık gösterebilir.

Anabolik steroid yağ yakım kürü kaç hafta olmalı?

Yağ yakım kürleri, definasyon kürleri iyi bir etki için minimum 12 hafta olarak düşünülür. Tabi ki bu durum daha önce dediğimiz gibi kişinin kilo, boy ve kan değerlerine göre farklılık gösterir.

Steroid kilo aldırır mı?

Düzenli kullanımda elbette kilo alınır, bu her steroid için geçerlidir. Kullanıcı steroid ürün ile kilo teşviki yaratırken steroid hormonun etkisi ile beslenmesine asılarak güzel karşılık alabilir. Araştırmalara göre kişi düzenli uygular ise 4 hafta içerisinde 7 kilo ve üzeri rahatlıkla alabilir.

Steroid zararlı mı?

Her ilaç ve benzeri türevler için geçerli olan bu durum, elbette yan etki barındırıyor fakat yan etkiler geçicidir. Onun harici vücutta bıraktığı etki zarar vb durumlar tartışmaya açıktır.

Steroid kullanmak istiyorum ne yapmalıyım?

Kişi steroid kullanmaya karar verdikten sonra google üzerinde arama yapabilir veya web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Steroid kürü yaparken supplement kullanabilir miyim?

Steroid kür beraberinde supplement kullanımı normaldir. Dozaj uygun ayarlandıktan sonra kişi steroid kürü ile beraber veya harici supplement kullanabilir.

Steroid satın almak istiyorum ne yapmalıyım?

Anabolik steroid satın almak isteyen kullanıcı, iyi bir araştırma ve keskin bir karar ile steroid satın almak için bizlere ulaşabilir. Beslenme listesi ve antrenman programı ile süreç takibi kür paketleri dahilinde verilmektedir.

Steroid Satın Al hakkında daha fazla bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Whatsapp ile iletişime geçmek için tıklayın.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.