✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 749tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid Fiyatları Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
5 dakika okunma süresi

Sustanon Satın Al

Sustanon Satın Al, Sustanon nedir? Sustanon nerelerde kullanılır? Sustanon nedir? Sustanon, genelde hormon tedavilerinde kullanılan bir steroiddir. İçerisinde dört ester testosteron bulunmakta olup sporcular ve hormon tedavisi alan insanlarda kullanılmaktadır. Türk eczane ürünü olup günümüzde kullanılan en steril ve en güçlü testosteron hormonu, ilacıdır. Diğer steroidlere göre bakarsak bunu kullanırken üç güne bir enjeksiyon yapılması gerekmektedir. […]

Sustanon Satın Al,

Sustanon nedir? Sustanon nerelerde kullanılır?

Sustanon nedir?

Sustanon, genelde hormon tedavilerinde kullanılan bir steroiddir. İçerisinde dört ester testosteron bulunmakta olup sporcular ve hormon tedavisi alan insanlarda kullanılmaktadır. Türk eczane ürünü olup günümüzde kullanılan en steril ve en güçlü testosteron hormonu, ilacıdır. Diğer steroidlere göre bakarsak bunu kullanırken üç güne bir enjeksiyon yapılması gerekmektedir. Üç güne bir enjeksiyon yapılma sebebi esterlerin yarılanma ömrüdür. Vücuttan çıkmasına izin vermeden sürekli etki görmek istiyor isek üç güne bir enjeksiyon yapılmalı ve bu sürece yaklaşık en az 8 hafta devam edilmelidir.

Yapılan kürlerinde hepimizin en şikayetçi olduğu sebeplerden bir kaçı çok ödem toplayıp, su tutmasıdır. Bana kalırsa ödem veya su tutması sorun değildir. Ödem ve su vücuttan kardiyo ve diğer steroidleri sustanon ile kombine edilerek atılabilir. Bu eczane ürün olan steroid için sadece vücut ve spor camiası için konuşmak doğru olmaz. Düşük libido ve kısırlık durumlarında da kullanımı yaygın olup tedavi yöntemlerinde kullanılmaktadır.

Avrupa ve diğer ülkeler için türk eczane ürünü olan bu ürün her ne kadar bizim ülkemizde pek tutulmasa da çok değerli olup arananlar listesinde yer almaktadır. Bu ilacın etkin esterleri vücutta testosterona dönüşür. Testosteron androjen olarak bilinen doğal erkeklik hormonudur. İçerisinde testosteronun 4 farklı esterini içerip tek ampül formdan oluşmaktadır. Vücutta kıllanma, kas gelişimi , kemik gelişimi sağlayıp vücutta kırmızı kan değerlerini yükselterek gelişmeye yardımcı olmaktadır. Kullanmadan önce sağlık probleminizin olup olmadığını, karaciğer ve böbreklerinizin sağlam olup olmadığını veya bir rahatsızlığınızın olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.

İçerisinde bulunan esterler şunlardır :

  1. Testosteron propiyonat 30 MG
  2. Testosteron fenilpropiyonat 60 mg
  3. Testosteron izokaproat 60 mg
  4. Testosteron dekanoat 100 mg

Steroid kullanırken enjeksiyonların her üç günde bir yapılmasını öneriyor olma sebebimiz yarılanma ömrü bitmeden vücutta devam ettirip etkiyi kalıcı sağlamaktır. Bu etki ne kadar kalıcı sağlanmalı diye aklınızda illa ki sorular oluşmuş olabilir. Bu süreçten faydalı çıkmak istiyor isek bu sürecin en az sekiz (8) hafta olmasıdır. Sekiz (8) haftalık süreç bittikten sonra tedavi için kullanılıyorsa testlerde bakıldıktan sonra tedaviye devam edilip, edilmeyeceğine bakılır. Eğer vücut geliştirme için kullanılıyor ise sekiz hafta sonucunda forma bakılarak süreç uzatılabilir veya sonlandıra bilinir.

Sustanon nerelerde kullanılır?

Genelde bulk kürlerinde kullanılır. Definasyon dönemi için kullanmama veya tavsiye etmiyor olma sebebimiz ise vücutta su, ödem topluyor olması ve bu süreci bizim için daha fazla uzatması anlamına gelmektedir. Bu süreçte definasyon döneminde kullanılacak ise yanına ek olarak winstrol, yohimbine, masteron gibi türev ilaçlar kullanılarak ödem tutmadan , su toplamadan bu süreci götürebiliriz. Winstrol, yohimbine, masteron gibi ilaçlar su atarak vücudumuzu daha sıkı göstererek, hatlarımızın tamamen belli olmasına yardımcı olur. Kullanımında, istemediğimiz şeyler olan ödem ve su tutumunu bu şekilde ilaçları kombine ederek bu etkilerden korunabiliriz.

İlaç  kullanımında en çok dikkat etmemiz gereken şeylerden bir kaçı da yapılan kardiyoların devamlı olması ve enjeksiyon yapılırken enjeksiyonun yavaş yapılması gerektiğinin göz önünde bulundurulmasıdır. Enjeksiyonun yavaş yapılmasını tavsiye etmemizin sebebi ilacın enjeksiyonu hızlı yapıldığında ödem yapıyor olması fakat yavaş enjeksiyon yapıldığında bu ödemin etkilerinin daha az oluyor olmasıdır. Enjeksiyon sonrası bölgede şişlik var ise sıcak havlu veya sıcak su torbası ile tampon yaparak , bölgeye masaj yaparak bu ödemin ağrısı dindirebilir ve ödemi dağıtabilirsiniz. Enjeksiyonlarda uç değiştirmeyi unutmamalısınız.

Eczanelerde her ne kadar satılıyor olması gerekiyor ise genelde Avrupa ve diğer ülkelerden gelenler eczanelerden stok yapıp memleketlerine döndüğünden dolayı temin etmek ve ulaşmak bir o kadar zor olmaktadır. Eczanede satılan fiyat harici dışarıda ki fiyatı kara borsadan dolayı bir tık daha fazla olmaktadır.

Kullanırken dikkat edilmesi gereken şeylerden bazıları yan etkilerini göz önünde bulundurmaktır. Her ne kadar steril bir ilaç olsa da kendileri vücutta kıllanma gibi istemediğimiz sonuçlar doğurabilir. Bu etkilerden korunmak için bazı yöntemler vardır. Bu yöntemler ile yan etkileri minimum seviyede seyredebilir yani görebiliriz. Bu süreçte sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sizlere en iyi şekilde bilgilerimizi sunmaktayız. Gerek kür içi , gerek kür bittiğinde her türlü destek için bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylar için makalemizi iyice okumanızı tavsiye eder kullanmadan önce gerekli bilgileri almanız için bu makaleyi okumalısınız. Her ürünü kullanmadan bilgi sahibi olmak gerekir ve bu konuda ne yapacağınızı bilmeniz gerekir. Dert etmeyin biz yanınızdayız.

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

 

 

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.