Steroid Satın Al
Steroid Sipariş

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
7/24 Whatsapp İletişim.
Steroid Kür Planlamaları bilgi ve satın almak için aktif Whatsapp Hattımıza tıklayın.
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
4 dakika okunma süresi

Tablet Steroid Satın Al

Tablet Steroid Satın Al Tablet steroid satın al, enjeksiyon steroidlere nazaran kür için takviye olarak kullanılan tablet steroidler, kişinin tercihine göre kür olarak da kullanılabilir. Peki nedir bu tablet steroidlerin çeşit ve özellikleri? Sizler için hazırladığımız Tabletler listesi. Detaylı bilgi ve sipariş için Whatsapp Hattımızdan ulaşabilirsiniz. DİANABOL Dianabol Tablet Satın Al, birçok atlet tarafından kullanılmış […]

Tablet Steroid Satın Al

Tablet steroid satın al, enjeksiyon steroidlere nazaran kür için takviye olarak kullanılan tablet steroidler, kişinin tercihine göre kür olarak da kullanılabilir. Peki nedir bu tablet steroidlerin çeşit ve özellikleri?

Sizler için hazırladığımız Tabletler listesi. Detaylı bilgi ve sipariş için Whatsapp Hattımızdan ulaşabilirsiniz.

DİANABOL

Dianabol Tablet Satın Al, birçok atlet tarafından kullanılmış en popüler tablet steroid’lerden biridir. Old School sporcuların dianabol için şampiyonların kahvaltısı dediği rivayet edilir. Herhangi bir koruyucu (LİV52 vb.) kullanılmazsa karaciğer enzimleri olan alt ast değerlerini yükseltebilir. Kullanıldığında  yarılanma ömrü 4-6 saattir. Genelde yapılan kürlerde kick start amaçlı tercih edilir ve 4-6 hafta süre ile kullanılır. Öströjene dönüşebilen bir ilaçtır, sodyum alımına, öströjen seviyesine dikkat edilmez ise vücutta fazla su tutumuna yol açabilir. Kütlenin büyük bir kısmı kaslar için çok gerekli olan glikojen ve sudur. Bilinmeyen faydalarından birisi aromatize inhibitörleri ile östrojen seviyenizi sıfırladıysanız dianabol sayesinde tekrar vücudunuzun östrojen seviyesini artırabilirsiniz. kullanan sporcular pozitif etki olduğundan bahsederler.

ANAVAR OXANDROLONE

Anavar Oxandrolone Satın Al, doğal olarak bulunan erkek cinsiyet hormonu testosteronu taklit eden sentetik bir anabolik steroiddir. Oxandrolone, tüm zamanların en popüler oral anabolik steroidlerinden biridir ve bunun en önemli sebeplerinden birisi çok iyi tolere edilen yapısıdır. Erkekler ve kadınlar tarafından güvenle kullanılabilecek birkaç anabolik steroidden biridir ve aynı zamanda en güvenli anabolik steroid olarak bilinir. Kas dayanıklılığını artıran kırmızı kan hücresi sayısındaki artışları teşvik ettiği de bilinmektedir. Bazı çalışmalar, bu steroidin kardiyovasküler dayanıklılığı arttırma yeteneğine sahip olduğunu göstermiştir. Ayrıca anavar gerçek yağ yakıcı steroidlerden biridir. Çoğu anabolik steroid, yağ kaybını artıracak metabolik hızı artıracaktır, ancak Anavar’ın doğrudan lipolizi teşvik ettiği yapılan bilimsel çalışmalarda gösterilmiştir.

 

TURİANABOL

Turinabol Tablet Satın Al, kesinlikle tercih edilen anabolik androjenik steroidlerden biridir, dayanıklılık, performans, vücut kuvveti ve etkililiği tamamen arttırır. Hassas yan etkileri ve kas yapım süreci orta derecededir Oral Turanabol avantajları, aylarca ya da birkaçı için alınırsa, yavaş, sağlam kas kütlesi ve kuvvet artışı ile kendini gösterir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Turanabol uygulaması, Anapolon veya Testosteron gibi sert steroid ilaçların sunduğu gibi hızlı kilo, kuvvet ve kitle artışı oluşturmaz. Kas kütlesi büyümesinde Oral-Turanabol sonuçlar nazik, ancak Turanabol aslında bazı diğer etkileri için sevilir. Erkekler için en yararlı günlük doz yaklaşık 40 ila 60 mg arasındadır. Turanabol, diğer anabolik-androjenik steroidlere güzel bir şekilde bağlar. Sert, sıkı ve eksik tanımlanmış kas dokularını getirecektir.

 

WİNSTROL

Winstrol Tablet Satın Al, definasyon yaparken çeşitli ilaçlarla kombine edilerek kullanılan dayanıklılık ve su atımını sağlayan steroidtir. Su atıcıdır, yağ yakmaz. Kaslara çok güzel şekilde dirilik ve sertlik kazandırır. DHT türevidir, östrojene dönüşmez.

 

CLENBUTEROL

Clenbuterol Tablet Satın Al, normalde astım hastalarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Atletlerin clenbuterol kullanımında yağ yakımına yardımcı olan bir ilaçtır. Clenbuterol aynı zamanda güç artışı sağlar. Clenbuterol  sinir sistemini harekete geçirerek,  istirahat halindeki kalp atışlarının yani nabzın aşırı derecede yükselmesini sağlar. Clenbuterol kullanıldığında kana oksijen girişi daha fazla olduğundan yanma daha fazla olacaktır.

 

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter