✅ TABLET YAĞ YAKICI KÜR: 649tl
✅ TABLET HACİM KİLO KÜR: 499tl
✅ HAZIR YAĞ YAKICI PAKET: 1.099tl
✅ HAZIR KİLO ALDIRICI PAKET: 999tl
Steroid satın al Steroid fiyatları Steroid sipariş

Steroid al

Steroid al, en iyi steroid tür ve türevlerine sahip bilgi ve satış sitesi. Tercihinizi bizden yana deneyin ve görün. Steroidevim sunar.

Steroid kaç tl

Steroid kaç tl, sorularınızı yanıtlamak üzere sizi web sitemize bekliyoruz. Zengin içeriği ile kürleriniz ve bilginiz profesyonel düzeyde olacak.

Güvenilir steroid satış

Güvenilir steroid satış, için en doğru adres burası. Gerek referanslar gerek onur hocanın ilgisi size o sıcak güveni yansıtacak.

Steroid hap fiyatları

Steroid hap fiyatları, size uygun tablet kullanımı sunar, rahat hap steroid kullanımı gerçekleştirirsiniz.

En iyi testosteron markaları

En iyi testosteron markaları, hakkında araştırma yaparken bizi görüyorsanız doğru yerin burası olduğunu da web sitemizi ziyaret ettiğinizde anlayacaksınız 2023.

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları

Vücut geliştirme ilaçları fiyatları, çoğu insan aylarca hatta yıllarca spor salonlarına gidiyor ve bu aşkını güçlendirmek üzere steroidi tercih ediyor. Sizde size uygun steroidi söyleyelim onu kullanın ve kendinize güç katın!

Steroid ilaç fiyatları

Steroid ilaç fiyatları, ucuz ve kaliteli içeriğimiz ile en iyi steroid ilaçlarını size sunuyoruz hemde uygun fiyatlarla. Bununla kalmıyor haftalarca yaptığımız kampanyalardan faydalanabilir kalitenize kalite katabilirsiniz.

fitness steroid fiyatları

fitness steroid fiyatları, spor salonlarında belki pahalı olabilir çünkü çoğunluk satış az kaliteyi doğuruyor bizim farkımız ise müşterilerimizle birebir ilgilenebiliyor ve herhangi bir sorusunda hemen yanıtlayabiliyoruz. Web sitemizden bizi ziyaret edin.

Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
Yukarı Çık
ÜCRETSİZ Beslenme listesi Ve Antrenman programı
6 dakika okunma süresi

Tablet Steroid Satın Al

Tablet Steroid Satın Al Tablet steroid satın al, enjeksiyon steroidlere nazaran kür için takviye olarak kullanılan tablet steroidler, kişinin tercihine göre kür olarak da kullanılabilir. Peki nedir bu tablet steroidlerin çeşit ve özellikleri? Sizler için hazırladığımız Tabletler listesi. Detaylı bilgi ve sipariş için Whatsapp Hattımızdan ulaşabilirsiniz.   Tablet steroid satın alırken dikkat edilmesi gereken şeyler […]

Tablet Steroid Satın Al

Tablet steroid satın al, enjeksiyon steroidlere nazaran kür için takviye olarak kullanılan tablet steroidler, kişinin tercihine göre kür olarak da kullanılabilir. Peki nedir bu tablet steroidlerin çeşit ve özellikleri?

Sizler için hazırladığımız Tabletler listesi. Detaylı bilgi ve sipariş için Whatsapp Hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Tablet steroid satın alırken dikkat edilmesi gereken şeyler elinize ürünler geldikten sonra ürünlerin tabletlerinde herhangi bir şekilde bozulma, ufalanma, kırılma gibi durumlar olup olmamasını kontrol etmeniz gerekir. Gerekli kontrol yapıldıktan sonra 1 tablet deneyerek alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğinizden emin olduktan sonra uygulamanıza devam edebilir, kürünüzü sağlıklı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Bu tarz karaciğer ve böbrek koruyucuları için bizimle iletişime geçebilir bu konuda birebir eğitim ile destek alabilir bu tarz sorunlardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Tablet steroid kullanırken yanında yapacağınız kombinler çok önemlidir. Mesela tabletlerin yanına eğer enjeksiyonları da ekler iseniz sizler için en uygun olan formu yakalamakta ve en iyi sonuca varmak da daha kolay olacaktır. Yapılan araştırmalarda tablet ve enjeksiyon ürünlerin beraber kullanımında alınan verim daha fazla olduğu gözlenmiştir ve onaylanmıştır. Testosteron’suz kür olmaz diye bilinen şehir efsanesi aslında gerçek olup, yapılan steroid kürlerinde testosteron olmadan kür planlamak her ne kadar sorun oluşturmasa da alacağımız verimin pek sağlıklı olmadığı da gözler önünde sergilenmiştir.

Bir tavsiye değil bilimsel bir araştırma olan tablet ve enjeksiyonların birbiri ile daha iyi çalıştığı gözlenmiş ve kanıtlanmıştır.

 

DİANABOL 

Dianabol Tablet Steroid Satın Al, birçok atlet tarafından kullanılmış en popüler tablet steroid’lerden biridir. Old School sporcuların dianabol için şampiyonların kahvaltısı dediği rivayet edilir. Herhangi bir koruyucu (LİV52 vb.) kullanılmazsa karaciğer enzimleri olan alt ast değerlerini yükseltebilir. Kullanıldığında  yarılanma ömrü 4-6 saattir. Genelde yapılan kürlerde kick start amaçlı tercih edilir ve 4-6 hafta süre ile kullanılır. Öströjene dönüşebilen bir ilaçtır, sodyum alımına, öströjen seviyesine dikkat edilmez ise vücutta fazla su tutumuna yol açabilir. Kütlenin büyük bir kısmı kaslar için çok gerekli olan glikojen ve sudur. Bilinmeyen faydalarından birisi aromatize inhibitörleri ile östrojen seviyenizi sıfırladıysanız dianabol sayesinde tekrar vücudunuzun östrojen seviyesini artırabilirsiniz. kullanan sporcular pozitif etki olduğundan bahsederler.

ANAVAR OXANDROLONE

Anavar Oxandrolone Tablet Steroid Satın Al, doğal olarak bulunan erkek cinsiyet hormonu testosteronu taklit eden sentetik bir anabolik steroiddir. Oxandrolone, tüm zamanların en popüler oral anabolik steroidlerinden biridir ve bunun en önemli sebeplerinden birisi çok iyi tolere edilen yapısıdır. Erkekler ve kadınlar tarafından güvenle kullanılabilecek birkaç anabolik steroidden biridir ve aynı zamanda en güvenli anabolik steroid olarak bilinir. Kas dayanıklılığını artıran kırmızı kan hücresi sayısındaki artışları teşvik ettiği de bilinmektedir. Bazı çalışmalar, bu steroidin kardiyovasküler dayanıklılığı arttırma yeteneğine sahip olduğunu göstermiştir. Ayrıca anavar gerçek yağ yakıcı steroidlerden biridir. Çoğu anabolik steroid, yağ kaybını artıracak metabolik hızı artıracaktır, ancak Anavar’ın doğrudan lipolizi teşvik ettiği yapılan bilimsel çalışmalarda gösterilmiştir.

 

TURİANABOL

Turinabol Tablet steroid satın al, kesinlikle tercih edilen anabolik androjenik steroidlerden biridir, dayanıklılık, performans, vücut kuvveti ve etkililiği tamamen arttırır. Hassas yan etkileri ve kas yapım süreci orta derecededir Oral Turanabol avantajları, aylarca ya da birkaçı için alınırsa, yavaş, sağlam kas kütlesi ve kuvvet artışı ile kendini gösterir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Turanabol uygulaması, Anapolon veya Testosteron gibi sert steroid ilaçların sunduğu gibi hızlı kilo, kuvvet ve kitle artışı oluşturmaz. Kas kütlesi büyümesinde Oral-Turanabol sonuçlar nazik, ancak Turanabol aslında bazı diğer etkileri için sevilir. Erkekler için en yararlı günlük doz yaklaşık 40 ila 60 mg arasındadır. Turanabol, diğer anabolik-androjenik steroidlere güzel bir şekilde bağlar. Sert, sıkı ve eksik tanımlanmış kas dokularını getirecektir.

 

WİNSTROL

Winstrol Tablet steroid satın al, definasyon yaparken çeşitli ilaçlarla kombine edilerek kullanılan dayanıklılık ve su atımını sağlayan steroidtir. Su atıcıdır, yağ yakmaz. Kaslara çok güzel şekilde dirilik ve sertlik kazandırır. DHT türevidir, östrojene dönüşmez.

 

 CLENBUTEROL

 Clenbuterol Tablet steroid satın al, normalde astım hastalarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Atletlerin clenbuterol kullanımında yağ yakımına yardımcı olan bir ilaçtır. Aynı zamanda güç artışı sağlar. Sinir sistemini harekete geçirerek,  istirahat halindeki kalp atışlarının yani nabzın aşırı derecede yükselmesini sağlar. Clenbuterol kullanıldığında kana oksijen girişi daha fazla olduğundan yanma daha fazla olacaktır.

Genel olarak tablet steroid satın alırken karaciğer değerlerinize baktırmayı unutmamalısınız. Sebebini sizlere kısa ve öz şekilde açıklayalım. Tablet olarak kullanılan steroidler ve genel olarak tablet formdaki ilaçlar karaciğeri yorarken, enjeksiyon olarak kullanılan ilaçlar ve steroidler böbrekleri yormaktadır. Bu gibi durumlar için böbrek ve karaciğer sağlığını korumalıyız.

Peki nasıl koruruz karaciğer ve böbreklerimizi? Aslında çok basit bunu siz de uygulayarak karaciğer ve böbrek sağlığınızı koruyabilirsiniz. Karaciğer ve böbrek sağlığı için bol bol su içilmeli , karaciğer ve böbrek koruyucular kullanılmalıdır. Karaciğeri korumak için 15-20 adet sap maydanozu yarım litre su ile ve 10-15 damla kadar limon ile blenderden geçirerek sabahları aç karına içip yarım saat sonra kahvaltı yapabilirsiniz. Deve Dikeni, Milk Thistle gibi ürünler karaciğerimizi korur bunu içeren LIV52 ürünü de karaciğer korumakta faydalıdır.

İnsanlar kür planlamalarında karaciğer koruyarak veya karaciğer temizleyerek kürün etkisinin düşürüldüğünü düşünüp konuşsalar da karaciğerimiz her ne kadar temiz ve sağlıklı olursa o kadar iyi çalışıp o kadar fazla etki alacaktır. Bu süreçte karaciğer temizlenip korunarak hasar görmez ve kullanılan ilaçlar daha iyi etki verecektir. Kür içerisinde iken karaciğer koruyucu kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

 

 

Evet yapıyoruz, whatsapp hattımız üzerinden ulaşan kişinin boy kilo ve değerlerine göre uygun planlama yapılıyor, süreç takibi ile ücretsiz beslenme listesi ve antrenman programı veriyoruz.
Ana sayfa üzerinde bulunan "İletişime Geç" butonu ile veya "Whatsapp Hattı" butonuyla bize ulaşabilir, size uygun paketi satın alabilirsiniz.
Sipariş alındıktan 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 2 iş günü içerisinde kargo size teslim eder.
Satın aldığınız ürünlere göre kullanım bilgilerini ileteceğim ardından size uygun beslenme listesi ve antrenman programı da ileteceğim.

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN WHATSAPP HATTTI, BURAYA TIKLAYIN!

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız.